Hesap Yönetimi

03.01.2017
Bana özel ne demektir?
Diyarvitrin.com üyelerinin tüm ilan işlemlerini ve site üzeri mesajlaşmalarını takip edebildikleri sayfaya ‘Bana Özel’ denir. Diyarvitrin.com sitesine üyelik bilgileriniz ile giriş yaptığınızda direkt olarak ‘Bana Özel’ sayfasına yönlendirilirsiniz.
Karşılama bölümü
Diyarvitrin.com’a üye girişi yaptığınızda sizi karşılayan Bana Özel sayfasıdır. Bu sayfada kaç adet ilanınız olduğunu, bu ilanlarınızın aktiflik-pasiflik durumunu görebilirsiniz. Ayrıca mevcut ilanlarınıza satın aldığınız Turbo paketlerini ve gelen mesajlarınızı da bu ekrandan takip edebilirsiniz.
İlanlarım bölümü
İlanlarım bölümünde Diyarvitrin.com’a girmiş olduğunuz tüm ilanları görebilirsiniz. Bu adımda yayında olan, yayında olmayan, onay bekleyen ilanlarınızı listeleyebilirsiniz. İlanlarınız yanında bulunan işlemler kısmından ilanınızı yayından alabilir, Turbo alabilir veya güncelleyebilirsiniz. İlanlarım bölümünde soldaki filtre vasıtasıyla ilanlarını arasında arama yapabilir, aradığınız ilana hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.
Mesajlarım bölümü
Mesajlarım bölümünde Diyarvitrin.com’da yayınlanan ilanlarınıza başka kullanıcıların gönderdiği mesajları ve sizin yazdığınız cevapları görebilirsiniz. Soldaki filtrelerle mesajlarınız arasında aradığınız yazışmayı kolaylıkla bulabilirsiniz.
Favorilerim bölümü
Favorilerim bölümünde beğendiğiniz ve favorilerinize eklediğiniz ilanları görebilirsiniz. Bu ilanlar içinde soldaki filtreleri kullanarak aradığınız ilanı kolaylıkla bulabilirsiniz.
Kayıtlı aramalarım bölümü
Her seferinde aynı aramaları yapmaktan sıkıldıysanız ya da sizin aradığınız otomobil henüz Diyarvitrin.com’da yoksa bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bölümden oluşturacağınız aramaların sonuçları isterseniz e-postanıza istediğiniz periyotlarda gönderilebilir. Bu sayede hayalinizdeki otomobile daha kolay ulaşabilirsiniz. E-posta ile gönderilen Kayıtlı aramalarım mesajları ücretsizdir.
Raporlarım bölümü
Bu bölümde Diyarvitrin.com’a üyelik bilgilerinizi görebilir ve güncelleyebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz bu sayfadan ‘tanıtım sayfalar’ını şekillendirebilir ve oluşturabilir. Ayrıca kurumsal üyelerimiz firmalarının şubelerinin adreslerini de bu sayfadan değiştirebilirler.

Karşılaştırılacak ilanlar

    Karşılaştırılacak ilan bulunamadı.
    Oturum Aç
    Kullanıcı adı
    Şifre
    Şifrenizi mi unuttunuz? Hatırlat