Üyelik Avantajları

03.01.2017
Üye olmak hem çok kolay, hem de çok kazançlı! Peki üyelik avantajları nelerdir ?
ilan verme
ilan verme diyarvitrin.com’da üyelik oluşturduktan sonra sitede yer alan tüm kategorilerde ücretsiz ilan verebilirsiniz. İlanlarınıza fotoğraf, video gibi görsel malzemeler ekleyip daha etkili bir sunum oluşturabilir, ilanınız sayesinde size kolayca ulaşacak alıcılarla başarılı alışverişler yapabilirsiniz

Diğer üyelerle mesajlaşma
Siteyi ziyaret eden diğer alıcı ve satıcılarla mesajlaşmak size alışverişinizi yapacağınız ürünle ilgili bilgi paylaşımı imkanı sunar. Tüm diyarvitrinc.com kullanıcıları mesajlaşmak istedikleri kullanıcılarla ilan detay sayfalarındaki ve üye profil sayfalarındaki Mesaj Gönder butonu yardımıyla mesajlaşabilirler
Favori ilanlarınızı ve aramalarınızı kaydetme
diyarvitrin.com üzerindeki tüm ilanları, satıcıları, kategorileri ya da yapmış olduğunuz arama sonuç sayfalarını favorilerinize ekleyerek bu sayfalardaki güncellemeleri kolaylıkla takip edebiilirsiniz. Bu sayfalardaki tüm güncellemelerle ilgili size anında bilgi verilmesini talep edebilirsiniz.
İlan habercisi
diyarvitrin.com’da verdiğiniz ilanlarla ilgili alıcılar tarafından yapılan işlemlerden; favorilerinize kaydettiğiniz ilan, satıcı, kategori ya da arama sonuçlarında gerçekleşen değişikliklerden "İlan Habercisi" ile anında haberiniz olur. İlan habercisiyle ilgili ayarları "Bana Özel" sayfanızdaki favoriler bölümünüzden düzenleyebilir; e-posta ile bilgilendirilebilirsiniz.
İlanları mobil servisler ve sosyal ağlar yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşma
İlan detaylarını incelerken bu bilgileri bir arkadaşınızla ya da bir sosyal ağ (Facebook, Twitter, FriendFeed, WordPress, Blogger ) üzerinden paylaşmak mı istediniz? Yapmanız gereken tek şey ilan detay sayfalarının sağ üst köşesinde yer alan "Paylaş" butonuna tıklamak ve e-posta ile gönderim ya da bir sosyal ağ sağlayıcısı seçmek.
E-Ticaret sistemi ile alışveriş
E-Ticaret sistemi, alıcı ile satıcı arasındaki alışveriş sürecinin sorunsuz, hatasız ve güvenli işlemesini sağlayan etkin bir yöntemdir. 
Ticari / Kurumsal Hesapları üyeleri ödeme bilgileri ekleyerek diyarvitrin.com üzerinde ürünlerini satabilir 
oluşan herhangi bir yanlışlık ve hatalarda diyarvitrin.com hiçbir şekilde sorumlu değildir 

Karşılaştırılacak ilanlar

    Karşılaştırılacak ilan bulunamadı.
    Oturum Aç
    Kullanıcı adı
    Şifre
    Şifrenizi mi unuttunuz? Hatırlat